توضیحات پروژه

تابلو های هوشمند واحد های برج کوه نور

تابلو برق هوشمند، یک پنل ساده و متصل به اترنت به منظور مدیریت آسان توزیع برق است. مجموعه ای متمرکز از قطع کننده‌های مدار، فیوزها و سوئیچ‌ها که با رله‌های مبتنی بر ریزپردازنده، دستگاه‌های الکترونیکی هوشمند و حسگرها برای فراهم کردن اطمینان از ایمنی، زمان کار، قابلیت اطمینان و طول عمر تجهیزات است.

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
تماس با ما
blank

تضمین کیفیت

تابلو برق هوشمند چه کاری انجام می‌دهد؟

در خانه هوشمند کلیه تجهیزات برقی، کلید‌ها و … از طریق کابل به تابلو وصل می‌شود، در تابلو تقسیم بندی صورت می‌گیرد و میزان جریان برق برای وسایل مشخص می‌شود.
برق اصلی که وارد تابلو می‌شود به یک کلید میناتوری وصل می‌شود و سپس این کلید مینیاتوری برق را به محافظ جان و سپس به مابقی کلید‌های مینیاتوری متصل می‌کند. کلیدهای مینیاتوری در تابلو برق هوشمند دو دسته هستند که شامل کلیدهای مورد نیاز برق کار و برق انبار و کلیدهای مینیاتوری هوشمند است. در تابلو، مینیاتوری‌ها به رله متصل می‌شود، هر رله با شش کلید مینیاتوری فاز بندی می‌شود، برق از کلید مینیاتوری‌ها به رله‌ها می‌رسد و سپس از رله به ترمینال‌ها کشیده می‌شود. خود رله از برق سی ولتی که از منبع تغذیه دریافت می‌کند، روشن می‌شود و قابلیت کنترل دستی را نیز دارا است.

دریافت مشاوره

آیا برای تولید تابلو برق به مشاوره نیاز دارید؟ برای برقراری ارتباط ، این فرم را پر کنید.